Tiks organizēta Sezonālā skola “Izglītības vērtība: Vakar, šodien, rīt” Latvijas maģistrantiem un doktorantiem

2023.gada 23.un 24.novembrī, Liepājā un tiešsaistē (Zoom platformā) tiks organizēta sezonālā skola “Izglītības vērtība: Vakar, šodien, rīt”, kas paredzēta Latvijas augstskolu maģistrantūras un doktorantūras studentiem, lai pievienotos akadēmiskai diskusijai. Sezonālā skola norisināsies četrās sekcijās – izglītība, ekonomika/bizness, sociālā joma un kultūra. Dalība sezonālā skolā ir bez maksas un noslēgumā tiks izsniegts sertifikāts.

Sezonālo skolu organizē Liepājas Universitāte, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija un Vidzemes Augstskola Fundamentālo un lietišķo pētījumu (FLP) projekta “Izglītības vērtības transformācija sociālās un kultūras kopienas ekonomiskajai izaugsmei” (IzVeTSKKEI) ietvaros, kura mērķis ir izpētīt izglītības vērtības ietekmi Latvijas sabiedrības izaugsmē sociālekonomiskajā un kultūras kontekstā, nodrošinot ieguldījumu cilvēkkapitāla produktivitātē Latvijas reģionālajā kontekstā.

Sezonālās skolas “Izglītības vērtība: Vakar, šodien, rīt” programma

23.novembris

10.00 – 13.00 Prezentācijas par FLP projektā “Izglītības vērtības transformācija sociālās kopienas kultūras un ekonomiskajai izaugsmei” sasniegtajiem rezultātiem. Jautājumi un diskusija. (Kafijas pauze no 11.30 – 11.45)

13.00 – 14.00 Pārtraukums

14.00 – 16.00 Tematiskas fokusgrupu diskusijas, darbnīcas

24.novembris

10.00 – 12.00 Darbs tematiskajās grupās. Rekomendāciju izstrāde.

12.00 – 13.00 Kafija. Padarītā kopsavilkums. Noslēgums

Visi interesenti aicināti pieteikties dalībai sezonālā skolā līdz š.g. 17.novembrim (ieskaitot), reģistrējoties https://forms.gle/J1BATDbVEuoCvYkV9. Dalība sezonālā skolā ir bez maksas, bet dalībnieku skaits ir ierobežots, tā kā interesenti tiek aicināti reģistrēties savlaicīgi.